| Type | Cutter |
| Device compatibility | Label printer |
| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | TD-4420TN, TD-4520TN, TD-4650TNWB, TD-4650TNWBR, TD-4750TNWB, TD-4750TNWBR |
| Product color | Black |
| Country of origin | Taiwan |
| Width | 3.54" (90 mm) |
| Depth | 6.1" (155 mm) |
| Height | 5.31" (135 mm) |
| Weight | 17.3 oz (491 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package weight | 20.2 oz (572 g) |
| Number of cartons per pallet | 48 pc(s) |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Quantity per pallet | 192 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 8 pc(s) |
| Number of layers per pallet | 6 pc(s) |
| Pallet height | 5.91" (15 cm) |
| Pallet weight | 286.2 lbs (129.8 kg) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
Data sheet
Specific References
Reference: 646709
Brand: HP
Reference: 310, 315, 320, 325, 330, 335, 52352, 165212, 178726, 00-864-00
Brand: CoreParts
Reference: 201709, 600538, 600538, 600538, 633808510046, 633808510046, 6338
Brand: CoreParts
Reference: 4000, 406929, 317-084-00, 317-084-001, 317-084-002, 317-084-003
Brand: CoreParts
Reference: 318-038-001, 318-039-001, AB24, AB25
Brand: CoreParts
Brother PA-CU-003, Cutter, Black, 1 pc(s)
check_circle
check_circle