CoreParts MBXPOS-BA0052, Battery, Green, 1 pc(s)
| Type | Battery |
| Brand compatibility | Datalogic |
| Product color | Green |
| Battery technology | Nickel-Metal Hydride (NiMH) |
| Battery capacity | 1800 mAh |
| Battery voltage | 3.6 V |
| Battery capacity | 6.5 Wh |
| Country of origin | China |
| Certification | CE |
| Width | 1.65" (42 mm) |
| Depth | 0.551" (14 mm) |
| Height | 2.01" (51 mm) |
| Weight | 2.12 oz (60 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 1.65" (42 mm) |
| Package depth | 0.551" (14 mm) |
| Package height | 2.01" (51 mm) |
| Package weight | 3.88 oz (110 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: 82-127912-01, BTRY-MC3XKABOE, MC3190-KK0PBBG00WR, MC3190-RL2S04E
Brand: CoreParts
Reference: BR-V3200-KIT4-EU, 324270
Brand: Brady
CoreParts MBXPOS-BA0052, Battery, Green, 1 pc(s)
check_circle
check_circle