MBXPOS-BA0037
  • MBXPOS-BA0037
MBXPOS-BA0037 - 680BT, BT2100, F680BT, F780BT
680BT, BT2100, F680BT, F780BT
CoreParts
CoreParts MBXPOS-BA0037, Battery, Black, 1 pc(s)
CHF22.3
Tax included
CHF20.6 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Description
TypeBattery
Device compatibilityScanner
Brand compatibilityCINO
Compatibility680BT, F680BT, F780BT
Product colorBlack
Battery technologyLithium-Ion (Li-Ion)
Battery capacity2600 mAh
Battery voltage3.7 V
Battery capacity9.6 Wh
Country of originChina
CertificationCE
Width0.748" (19 mm)
Depth0.787" (20 mm)
Height2.76" (70 mm)
Weight1.76 oz (50 g)
Quantity per pack1 pc(s)
Package width5.91" (150 mm)
Package depth3.11" (79 mm)
Package height1.02" (26 mm)
Package weight2.19 oz (62 g)
Harmonized System (HS) code84439990
Product Details
680BT, BT2100, F680BT, F780BT
New
Data sheet
Type
Battery
Brand compatibility
CINO
Compatibility
680BT, F680BT, F780BT
Product color
Black
Weight
1.76 oz (50 g)
Harmonized System (HS) code
Device compatibility
Scanner
Battery technology
Lithium-Ion (Li-Ion)
Battery capacity
2600 mAh
Width
0.748" (19 mm)
Height
2.76" (70 mm)
Country of origin
China
Certification
CE
Depth
0.787" (20 mm)
Battery voltage
3.7 V
Package weight
2.19 oz (62 g)
Package width
5.91" (150 mm)
Package depth
3.11" (79 mm)
Package height
1.02" (26 mm)