CoreParts MBXPOS-BA0011, Battery, Black, 1 pc(s)
| Type | Battery |
| Brand compatibility | Baracoda |
| Product color | Black |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity | 2400 mAh |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Battery capacity | 8.9 Wh |
| Country of origin | China |
| Certification | CE |
| Width | 1.34" (34 mm) |
| Depth | 0.433" (11 mm) |
| Height | 2.09" (53 mm) |
| Weight | 1.76 oz (50 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 3.39" (86 mm) |
| Package depth | 1.14" (29 mm) |
| Package height | 2.99" (76 mm) |
| Package weight | 2.47 oz (70 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: 94ACC0046, BT-0016
Brand: CoreParts
Reference: HA-F21LBAT
Brand: CoreParts
Reference: BR-V2200-KIT2, 178569
Brand: Brady
Brand: Zebra
Reference: 646709
Brand: HP
CoreParts MBXPOS-BA0011, Battery, Black, 1 pc(s)
check_circle
check_circle