Reference: 110900
Brand: Brady
CoreParts MBXPOS-BA0120, Battery, Black, 1 pc(s)
| Type | Battery |
| Brand compatibility | Honeywell |
| Compatibility | EDA50, EDA50hc, Scanpal EDA40, Scanpal EDA50K |
| Product color | Black |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery capacity | 4000 mAh |
| Battery voltage | 3.8 V |
| Battery capacity | 15 Wh |
| Country of origin | China |
| Certification | CE |
| Width | 2.28" (58 mm) |
| Depth | 0.315" (8 mm) |
| Height | 3.07" (78 mm) |
| Weight | 2.82 oz (80 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 3.94" (100 mm) |
| Package depth | 0.709" (18 mm) |
| Package height | 6.38" (162 mm) |
| Package weight | 3.88 oz (110 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: W126574823
Brand: Zebra
Reference: 643463, 1814308, 1982171, S0969000, W009415
Brand: CoreParts
Reference: 550038-000, HPI781-LI
Brand: CoreParts
Reference: 318-011-001, 318-011-002, 318-011-003, 318-011-004, 318-011-004
Brand: CoreParts
CoreParts MBXPOS-BA0120, Battery, Black, 1 pc(s)
check_circle
check_circle