MBXPOS-BA0076
  • MBXPOS-BA0076
MBXPOS-BA0076 - PR-042025
PR-042025
CoreParts
CoreParts MBXPOS-BA0076, Battery, Black, 1 pc(s)
CHF20.2
Tax included
CHF18.7 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Description
CoreParts MBXPOS-BA0076. Type: Battery, Product color: Black. Quantity per pack: 1 pc(s)
TypeBattery
Product colorBlack
Battery technologyLithium Polymer (LiPo)
Battery capacity140 mAh
Battery voltage3.7 V
Battery capacity0.5 Wh
Country of originChina
CertificationCE
Width0.787" (20 mm)
Depth0.157" (4 mm)
Height1.02" (26 mm)
Weight1.06 oz (30 g)
Quantity per pack1 pc(s)
Package width3.39" (86 mm)
Package depth1.14" (29 mm)
Package height2.99" (76 mm)
Package weight1.76 oz (50 g)
Product Details
PR-042025
New
Data sheet
Type
Battery
Product color
Black
Weight
1.06 oz (30 g)
Battery technology
Lithium Polymer (LiPo)
Battery capacity
140 mAh
Width
0.787" (20 mm)
Height
1.02" (26 mm)
Country of origin
China
Certification
CE
Depth
0.157" (4 mm)
Battery voltage
3.7 V
Package weight
1.76 oz (50 g)
Package width
3.39" (86 mm)
Package depth
1.14" (29 mm)
Package height
2.99" (76 mm)