CoreParts MBXPOS-BA0066, Battery, Black, 1 pc(s)
| Type | Battery |
| Brand compatibility | Datalogic |
| Compatibility | Mobile Scorpio |
| Product color | Black |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity | 1800 mAh |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Battery capacity | 6.7 Wh |
| Country of origin | China |
| Certification | CE |
| Width | 2.15" (54.5 mm) |
| Depth | 0.776" (19.7 mm) |
| Height | 2.62" (66.5 mm) |
| Weight | 1.76 oz (50 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 4.09" (104 mm) |
| Package depth | 3.23" (82 mm) |
| Package height | 4.45" (113 mm) |
| Package weight | 4.23 oz (120 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: 11812, 019WS000861, 019WS000878, 02BATLION-09
Brand: CoreParts
Reference: 11-0023, 95ACC1302
Brand: CoreParts
Reference: 1ICP4_54_85
Brand: CoreParts
Reference: P1080383-034
Brand: Zebra
CoreParts MBXPOS-BA0066, Battery, Black, 1 pc(s)
check_circle
check_circle