| Type | Thermistor |
| Device compatibility | Multifunctional |
| Brand compatibility | IBM |
| Compatibility | DCP8060 |
| Product color | Black |
| Country of origin | China |
| Width | 3.15" (80 mm) |
| Depth | 1.18" (30 mm) |
| Height | 2.36" (60 mm) |
| Weight | 0.353 oz (10 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 3.15" (80 mm) |
| Package depth | 1.18" (30 mm) |
| Package height | 2.36" (60 mm) |
| Package weight | 0.353 oz (10 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: 318-011-001, 318-011-002, 318-011-003, 318-011-004, 318-011-004
Brand: CoreParts
Reference: W126574457
Brand: Zebra
Reference: 6000-TESC, BP06-00028A
Brand: CoreParts
Reference: 21-33061-01, 21-38678-03, 21-39369-03, 21-41321-03, SM-6100M
Brand: CoreParts
Reference: BK10-BATT-S34
Brand: CoreParts
CoreParts MSP6692, Thermistor, Black, 1 pc(s)
check_circle
check_circle