| Device compatibility | Multifunctional |
| Brand compatibility | Samsung |
| Compatibility | CLX-9301NA, CLX-9301, CLX-9201NA, CLX-9201 |
| Product color | Metallic |
| Weight | 3.53 oz (100 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 3.62" (92 mm) |
| Package depth | 3.66" (93 mm) |
| Package height | 20.7" (525 mm) |
| Package weight | 15.2 oz (430 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
Data sheet
Specific References
Reference: 1000AB01, 318-043-002, 318-043-012, 318-043-022
Brand: CoreParts
Reference: 730022, 730040, 136020805B, 136020805H, BT700
Brand: CoreParts
Samsung JC96-06246A, Metallic, 1 pc(s)
check_circle
check_circle