| Cooling type | Active |
| Product colour | Grey |
| Compatible products | EliteDesk 800 G1 |
| Purpose | PC |
| Cabling type | Non-Modular |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Input current | 5.5 A |
| Total power | 320 W |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 99001346, 99007353
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 403781-001N, 380622-001, 379123-001, 399771-B21,379124-001, 4037
Brand: HP
Reference: 777733
Brand: Black Box
check_circle
check_circle