| Cooling type | Active |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Product colour | Grey |
| Compatible products | Evo D530C |
| Purpose | PC |
| Cabling type | Non-Modular |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Total power | 240 W |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: SDR-960-48
Brand: Planet
Reference: 865438-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: FRU5A11C11089
Brand: Lenovo
Brand: HP
Reference: 403985-001
Brand: HP
Reference: 466610-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle