| Cooling type | Active |
| Product colour | Grey |
| Compatible products | EliteDesk 800 G1 |
| Purpose | PC |
| Cabling type | Non-Modular |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Input current | 5.5 A |
| Total power | 320 W |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 500172-B21, 498152-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 591554-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: AMG
Riferimento: 656364-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle