Lenovo 45W 3pin, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 45 W, AC-to-DC
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 45 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | ThinkPad T440s |
| Connector(s) | 3-pin |
| Product color | Black |
| LED indicators | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |
Data sheet
Specific References
Brand: Asus
Brand: HP
Reference: 710415-001, 709984-003, L41856-001, L41423-001, M95377-001, L418
Brand: CoreParts
Reference: 13-PWRS-14000-252R
Brand: Zebra
Reference: W126475748
Brand: HP
Reference: 200026, 35-105950-076, 900-426
Brand: Zebra
Lenovo 45W 3pin, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 45 W, AC-to-DC
check_circle
check_circle