| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output current | 3.42 A |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Brand Name | Acer |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Brand: Synology
Brand: Teltonika Networks
Reference: 13-PWRS-14000-252R
Brand: Zebra
Reference: 0A001-00055100, 04G266008920,ADP-90CD DB,04G266010901,04G2660060
Brand: Asus
Brand: Asus
check_circle
check_circle