HP L41856-001, Laptop, Indoor, 120 W, AC-to-DC, Black, 12.8 oz (364 g)
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Output power | 120 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Product color | Black |
| Weight | 12.8 oz (364 g) |
| Package width | 9.61" (244 mm) |
| Package depth | 7.09" (180 mm) |
| Package height | 1.93" (49 mm) |
| Package weight | 12.8 oz (364 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Reference: W125914904
Brand: Logitech
Reference: 40Y770, 40Y7701,40Y7702,40Y7704, 92P1153, 92P1157
Brand: Lenovo
Brand: Zebra
Reference: 0A001-00262200
Brand: Asus
HP L41856-001, Laptop, Indoor, 120 W, AC-to-DC, Black, 12.8 oz (364 g)
check_circle
check_circle