Lenovo 45N0248, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 90 W, AC-to-DC
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 90 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Adjustable output voltage | No |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Product color | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |
Data sheet
Specific References
Brand: Zebra
Reference: 850462
Brand: HP
Reference: 0A001-00344500, 833625
Brand: Asus
Brand: HP
Reference: 609939-001, MBXHP-AC0011, ED494AA
Brand: HP
Reference: P1003772-006
Brand: Zebra
Brand: Zebra
Brand: HP
Reference: 45N0244, 45N0481, FRU45N0481
Brand: Lenovo
Lenovo 45N0248, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 90 W, AC-to-DC
check_circle
check_circle