| Purpose | Universal |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 150 W |
| Output voltage | 20 V |
| Output current | 7.5 A |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus All In One A Series A5401WR Asus All In One A Series A5401WRPK Asus All In One A Series A5401WRPT Asus All In One E Series E5202WHAK Asus All In One E Series E5402WHAK Asus All In One E Series E5402WHAT Asus Notebook U Series UX535LI Asus Notebook U Series UX535QA Asus Notebook U Series UX535QE Asus Notebook X Series X571GD Asus Notebook X Series X571GT Asus Notebook X Series X571LH |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: FRU5A10W86243
Brand: Lenovo
Reference: 45N0234, 45N0242
Brand: Lenovo
Reference: 463955-001
Brand: HP
ASUS 0A001-00081700, Universal, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 150 W, 20 V
check_circle
check_circle