| Product colour | Black |
| AC port type | C6 |
| Compatibility | EliteBook 940 G1, EliteBook Folio 9470m, EliteBook 810/G1, ProBook 430 G1 |
| Efficiency | 87 % |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 45 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 45N0474, 45N0296, FRU45N0296
Brand: Lenovo
Reference: 0DELL-HG5D1
Brand: Dell
Reference: 0A001-00055100, 04G266008920,ADP-90CD DB,04G266010901,04G2660060
Brand: Asus
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Teltonika Networks
Reference: 0A001-00442500, 0A001-00447500, 0A001-00447000, 0A001-00042500
Brand: ASUS
Reference: W128597738
Brand: Panasonic
Reference: PXTNB3SUK2M
Brand: MicroConnect
check_circle
check_circle