Lenovo 00HM626, Laptop, Indoor, 230 W, 20 V, Lenovo, ThinkPad P1 / ThinkPad P50 / ThinkPad P51 / ThinkPad P52 / ThinkPad P70 / ThinkPad P71 / ThinkPad...
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Output power | 230 W |
| Output voltage | 20 V |
| Adjustable output voltage | No |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Compatibility | ThinkPad P1 / ThinkPad P50 / ThinkPad P51 / ThinkPad P52 / ThinkPad P70 / ThinkPad P71 / ThinkPad P72 |
| Product color | Black |
| Weight | 12.3 oz (350 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: W128431150
Brand: Netgear
Reference: 04G266008920,ADP-90CD DB,04G266010901,04G266006001,04G266006080
Brand: Asus
Reference: 99105607
Brand: HP
Reference: W125914904
Brand: Logitech
Lenovo 00HM626, Laptop, Indoor, 230 W, 20 V, Lenovo, ThinkPad P1 / ThinkPad P50 / ThinkPad P51 / ThinkPad P52 / ThinkPad P70 / ThinkPad P71 / ThinkPad...
check_circle
check_circle