| Product colour | Black |
| Compatibility | t610 Flexible, t610 PLUS Flexible |
| Efficiency | 87 % |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Thin client |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 01FR025
Brand: Lenovo
Reference: 0A001-00692500, 0A001-00691800
Brand: Asus
Reference: FRU5A10W86268
Brand: Lenovo
Reference: 0A001-00041500 , 0A001-00442600, 0A001-00447500
Brand: ASUS
Reference: 4SC19AA, 4SC19AA#ABB, 815680-002, 835888-001, 835888-001, 928429
Brand: CoreParts
Reference: 99105988, 99110979
Brand: HP
check_circle
check_circle