| Purpose | Laptop |
| Input voltage | 110 - 240 V |
| Output power | 135 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Output current | 6.9 A |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Reference: H6Y88AA, H6Y88AA#ABB
Brand: CoreParts
Reference: W9S-00004
Brand: CoreParts
Reference: KP.0450H.002, KP.04501.002, KP.04503.002, KP.04503.008, 25.LH60J
Brand: CoreParts
Reference: 589019-001
Brand: CoreParts
HP L15879-002, Laptop, 110 - 240 V, 135 W, 19.5 V, AC-to-DC, 6.9 A
check_circle
check_circle