| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Output current | 3.25 A |
| Adjustable output voltage | No |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Reference: 693717-001, 696694-001, 720987-800, 744862-800, 744892-001, 8458
Brand: CoreParts
Reference: DESKTOP USB-C , TYPEC, TYPE-C, 2YK0F, 3VT2F, JJV9D, 4X20M26278
Brand: CoreParts
Reference: ADP-65JH BB,04G2660031U0,04G2660047L1,04G266003162,04G266003163
Brand: ASUS
Reference: 45N0508
Brand: Lenovo
Reference: AD-6019A, AD6019A, AD-6019R, BA44-00242A, BA44-00299A, MBA1026
Brand: CoreParts
Lenovo 02DL124, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 65 W, 20 V
check_circle
check_circle