Lenovo 5A10K78752, Laptop, Indoor, 65 W, 20 V, 3.25 A, Lenovo
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 20 V |
| Output current | 3.25 A |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Compatibility | IdeaPad 320S-14IKB/520S-14IKB |
| Product color | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Reference: P1031925-049
Brand: Zebra
Reference: 469639-003, 613153-001, KG298AA, MBA1314, MBA50004, 99111742
Brand: HP
Brand: HP
Reference: PA-13,PA-4E,DA130PE1-00,X9366,JU012,CM161,OCM161,330-1829,330-18
Brand: Dell
Reference: 414136-001, ED495AA, 608428-001
Brand: HP
Lenovo 5A10K78752, Laptop, Indoor, 65 W, 20 V, 3.25 A, Lenovo
check_circle
check_circle