Lenovo 5A10K78751, Laptop, Indoor, 65 W, 20 V, 3.25 A, Lenovo
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 20 V |
| Output current | 3.25 A |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Compatibility | IdeaPad 320S-14IKB/520S-14IKB |
| Product color | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |
Data sheet
Specific References
Reference: FRU5A11J75652
Brand: Lenovo
Brand: HP
Reference: 693712-001B, MBA50148, 99110988
Brand: HP
Reference: FRU5A10W86242
Brand: Lenovo
Reference: 33-BPOWERORION02
Brand: CipherLab
Reference: 4.5_3.0 TO 7.4_5.0, 709986-003, 854055-004, L64042-001
Brand: CoreParts
Lenovo 5A10K78751, Laptop, Indoor, 65 W, 20 V, 3.25 A, Lenovo
check_circle
check_circle