HP CB057-60070, Printer, Indoor, 50/60 Hz, 50 W, 32 V, 1.56 A
| Purpose | Printer |
| Power supply type | Indoor |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 50 W |
| Output voltage | 32 V |
| Output current | 1.56 A |
| Compatibility | HP OfficeJet 6000/6500/7000/7500 |
| Product color | Black |
Data sheet
Specific References
Reference: R3K00A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 45N0499, 45N0246, FRU45N0246
Brand: Lenovo
Brand: HP
HP CB057-60070, Printer, Indoor, 50/60 Hz, 50 W, 32 V, 1.56 A
check_circle
check_circle