| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output current | 3.42 A |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Brand Name | Delta |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 740015-002, 740015-003, 849649-002, 849649-002-RFB
Brand: CoreParts
Reference: 609940-001,ED495AA, 99111744
Brand: HP
Reference: 99111908
Brand: HP
check_circle
check_circle