Lenovo 01FR116, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 45 W, 20 V
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 20 V |
| Input current | 1 A |
| Output current | 2.5 A |
| Adjustable output voltage | No |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Brand: Honeywell
Reference: 441-11, 450-AFLE, 40AK0065WW, 1P3K6AA
Brand: CoreParts
Brand: Cambium Networks
Reference: 04G266008920,ADP-90CD DB,04G266010901,04G266006001,04G266006080
Brand: Asus
Reference: 4.5_3.0 TO 7.4_5.0, 709986-003, 854055-004, L64042-001
Brand: CoreParts
Reference: POWER ADAPTER UK, UK PLUG, USB ADAPTER, USB CHARGER UK
Brand: CoreParts
Brand: Asus
Reference: 45N0502, 45N0366, 45N0554, FRU45N0366, FRU45N0554
Brand: Lenovo
Lenovo 01FR116, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 45 W, 20 V
check_circle
check_circle