Lenovo 65W 2pin, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 65 W, AC-to-DC
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 65 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | ThinkPad Edge E530 |
| Connector(s) | 2-pin |
| Product color | Black |
| LED indicators | Yes |
Data sheet
Specific References
Reference: 45N0544, 45N0489, FRU45N0489
Brand: Lenovo
Reference: 45N0498, 45N0242, FRU45N0242
Brand: Lenovo
Reference: 54Y8964
Brand: Lenovo
Brand: Logitech
Reference: 15-220282-000, DATAMAX-O_NEIL
Brand: Honeywell
Brand: Acer
Lenovo 65W 2pin, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 65 W, AC-to-DC
check_circle
check_circle