| Purpose | All-in-One PC |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus All In One E Series ET1612IUTS Asus All In One E Series ET2012AUKB |
| Product color | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: MBA50073
Brand: HP
Reference: 01FR030
Brand: Lenovo
Reference: FRU5A10W86293
Brand: Lenovo
Brand: Zebra
Reference: 777119
Brand: Black Box
Reference: 849650-003, 751789-001, 1053302
Brand: HP
Brand: Asus
Brand: HP
ASUS 0A001-00041200, All-in-One PC, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 65 W, 19 V
check_circle
check_circle