| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | U3S |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Brand: Asus
Reference: 99111711
Brand: HP
Reference: 99106104
Brand: Lenovo
ASUS 04G266006002, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 90 W, 19 V
check_circle
check_circle