Reference: 110900
Brand: Brady
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 120 W |
| Output voltage | 19 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Notebook G Series G50V Notebook G Series G50VT Notebook G Series G71V |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 4H6NV, 492-BBSD
Brand: CoreParts
Reference: K000094400, K000094410, K000094420, K000094430, P000512620, P000
Brand: CoreParts
Reference: DELL-921CW, 3VT2F, JJV9D, 450-AGOB, 02DL110, 01FR025, FRU01FR025
Brand: CoreParts
Brand: CoreParts
ASUS 04G26600190A, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 120 W, 19 V
check_circle
check_circle