| Purpose | PC |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus Mini PC P Series PB50-B Asus Mini PC P Series PB60-B Asus Mini PC VivoPC CN66 |
| Product color | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 0W6KV, 3T6XF, 450-11850, 450-11859, 450-16681, 450-18119, 450-18
Brand: CoreParts
Brand: Zebra
Brand: HP
Brand: AVer
Brand: Asus
ASUS 0A001-00058100, PC, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 90 W, 19 V
check_circle
check_circle