| Purpose | Monitor |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus LCD Monitor V Series VA322NR-W Asus LCD Monitor V Series VA32AQ Asus LCD Monitor X Series XG27VQ Asus LCD Monitor X Series XG27WQ |
| Product color | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Brand: Asus
Reference: 20038515-220516-100DATAMAX-O_NEI
Brand: Honeywell
Reference: 0A001-00892000
Brand: Asus
Brand: Asus
Brand: Asus
Reference: 00HM630
Brand: Lenovo
Reference: POWER ADAPTER UK, UK PLUG, USB ADAPTER, USB CHARGER UK
Brand: CoreParts
ASUS 0A001-00680000, Monitor, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 65 W, 19 V
check_circle
check_circle