| Product colour | Black |
| Compatibility | EliteDesk 800 G1 Ultra-slim PC |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 135 W |
| Output voltage | 12 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | PC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 9910562199110969
Brand: Lenovo
Brand: CoreParts
Brand: HP Poly
Reference: 854116-850
Brand: HP
Reference: EPC3940
Brand: CoreParts
Brand: Asus
Reference: Q4Q-00002, Q5N-00003
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle