Reference: 110900
Brand: Brady
ASUS 0A001-00443500, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 65 W, 20 V
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Output current | 3.25 A |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | B9440FA UX490UA B9440UA |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Reference: 846156
Brand: HP
Reference: 0A001-00236400, 0A001-00232500
Brand: Asus
Reference: 0A001-00700000
Brand: Asus
Reference: 01FR024, FRU01FR024, DELL-V3CCW, V3CCW, 02DL124, FRU02DL124, FRU
Brand: CoreParts
Reference: 03XC39, 3JF3H, 3XC39, 492-BBIP, 4MFJT, 5JDV6, 6TTY6, 9TXK7, DELL
Brand: CoreParts
Reference: 741553-850
Brand: CoreParts
Reference: 756413-002, 790910-001, 790946-001, 932447-850, L40094-001
Brand: CoreParts
Reference: CF-AA5713A2G
Brand: CoreParts
ASUS 0A001-00443500, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 65 W, 20 V
check_circle
check_circle