| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 120 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | UX510UW |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 820562
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 661-06671, GN8R, USB TYPE-C, 661-06671, 1HE08AA#ABB, 135-72, 860
Brand: CoreParts
Reference: 45N0495, FRU45N0495
Brand: Lenovo
Brand: HP
ASUS 0A001-00061200, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 120 W, 19 V
check_circle
check_circle