5A11J75646
  • 5A11J75646
5A11J75646
Lenovo
65W AC adapter with adjustable voltage outputs
CHF49.0
Tax included
CHF45.3 Tax excluded
Delivery in 4-5 days
Quantity
In stock
143 Items
Product Details
143 Items
New
Specific References
EAN13
MPN
5A11J75646
16 other products in the same category:
Reference: 149314712
Brand: Sony
Sony 149314711, TV, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 85 W, 1.1 A, Sony