Trust Hardcover skin & folio stand f iPad Mini, Folio, Apple, iPad Mini, 5.93 oz (168 g)
| Case type | Folio |
| Product main color | Black |
| Brand compatibility | Apple |
| Stand mode | Yes |
| Compatibility | iPad Mini |
| Protection features | Scratch resistant |
| Width | 5.43" (138 mm) |
| Depth | 0.709" (18 mm) |
| Height | 7.95" (202 mm) |
| Weight | 5.93 oz (168 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Carrying style | Hand (carrying) |
Data sheet
Specific References
Brand: Panorama Antennas
Reference: 11014
Brand: Cambium Networks
Brand: Cambium Networks
Reference: 11592
Brand: Cambium Networks
Brand: QuWireless
Reference: 1PAN620-SCL71130EU
Brand: Zebra
Reference: 18630
Brand: Cambium Networks
Reference: 18553
Brand: Cambium Networks
Brand: Cambium Networks
Reference: 18503
Brand: Cambium Networks
Trust Hardcover skin & folio stand f iPad Mini, Folio, Apple, iPad Mini, 5.93 oz (168 g)
check_circle
check_circle