MSC156F30-341M
  • MSC156F30-341M
MSC156F30-341M - B156HAN09.1, M22913-001
CoreParts
CoreParts MSC156F30-341M, 15.6", Full HD
CHF106.7
Tax included
CHF98.7 Tax excluded
Delivery in 4-5 days
Quantity
Last items in stock
1 Item
Description
CoreParts MSC156F30-341M. Display diagonal: 15.6", HD type: Full HD
Display diagonal15.6"
HD typeFull HD
Display typeIPS
Width9.84" (250 mm)
Depth13.8" (350 mm)
Height1.97" (50 mm)
Weight8.82 oz (250 g)
Package width9.84" (250 mm)
Package depth13.8" (350 mm)
Package height1.97" (50 mm)
Package weight12.3 oz (350 g)
Product Details
1 Item
New
Data sheet
Weight
8.82 oz (250 g)
Display diagonal
15.6"
HD type
Full HD
Width
9.84" (250 mm)
Height
1.97" (50 mm)
Depth
13.8" (350 mm)
Display type
IPS
Package weight
12.3 oz (350 g)
Package width
9.84" (250 mm)
Package depth
13.8" (350 mm)
Package height
1.97" (50 mm)