CoreParts MSC156F30-341M, 15.6", Full HD
| Display diagonal | 15.6" |
| HD type | Full HD |
| Display type | IPS |
| Width | 9.84" (250 mm) |
| Depth | 13.8" (350 mm) |
| Height | 1.97" (50 mm) |
| Weight | 8.82 oz (250 g) |
| Package width | 9.84" (250 mm) |
| Package depth | 13.8" (350 mm) |
| Package height | 1.97" (50 mm) |
| Package weight | 12.3 oz (350 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: FRU5W10V25772
Brand: Lenovo
Reference: 4WN0Y, 9P3NW, G4MX4, JYFV9, M245Y
Brand: CoreParts
Reference: FRU5F10S13886
Brand: Lenovo
Reference: FRU5C10Z23914
Brand: Lenovo
Brand: Asus
Reference: 0755.A2L04.0001
Brand: Dell
CoreParts MSC156F30-341M, 15.6", Full HD
check_circle
check_circle