HP OMEN Transceptor 15 Rolltop Backpack, Backpack, 15.6", Shoulder strap, 2.54 lbs (1.15 kg)
| Maximum screen size | 15.6" |
| Case type | Backpack |
| Product main color | Black |
| Brand compatibility | Any brand |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Shoulder strap | Yes |
| Protection features | Water resistant |
| Country of origin | China |
| Quantity | 1 |
| HP segment | Home |
| Width | 10.8" (275 mm) |
| Depth | 6.89" (175 mm) |
| Height | 21.3" (540 mm) |
| Weight | 2.54 lbs (1.15 kg) |
| Package width | 10.8" (275 mm) |
| Package depth | 6.89" (175 mm) |
| Package height | 21.3" (540 mm) |
| Package weight | 2.54 lbs (1.15 kg) |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
Data sheet
Specific References
Reference: W128783731
Brand: Lenovo
HP OMEN Transceptor 15 Rolltop Backpack, Backpack, 15.6", Shoulder strap, 2.54 lbs (1.15 kg)
check_circle
check_circle