Lanview MO-QSFP-4X10G-AOC15M, 590.6" (15 m), Male
| Cable length | 590.6" (15 m) |
| Product color | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Connector gender | Male |
| Data transfer rate | 40 Gbit/s |
| Compliance certificates | RoHS |
| Weight | 4.63 lbs (2.1 kg) |
| Package weight | 5.51 lbs (2.5 kg) |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Sustainability compliance | Yes |
Data sheet
Specific References
Reference: AXM762P10-10000S
Brand: Netgear
Reference: MGBIC-BX10-U
Brand: Lanview
Brand: AMG
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: AT-SP10SR_I, SP10SR
Brand: Lanview
Reference: SFP-GIG-LH40
Brand: Lanview
Reference: J4131A, J4131-61401
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Planet
Reference: FG-TRAN-SFP_LR, FN-TRAN-SFP_LR
Brand: Lanview
Reference: SFP-GIG-SX
Brand: Lanview
Brand: Cambium Networks
Lanview MO-QSFP-4X10G-AOC15M, 590.6" (15 m), Male
check_circle
check_circle