Samsung M321R4GA3BB6-CQK, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 4800 MHz, 288-pin DIMM
| Internal memory | 32 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Component for | PC/server |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| ECC | Yes |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Module configuration | 2048M x 8 |
| Chips organization | 2Rx8 |
Data sheet
Specific References
Reference: 013224-002, 526694
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 879505-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 631679-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 684031-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Samsung M321R4GA3BB6-CQK, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 4800 MHz, 288-pin DIMM
check_circle
check_circle