Reference: 110900
Brand: Brady
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS latency | 21 |
| Compatible products | ProLiant DL160 Gen10, ProLiant ML350 Gen10, ProLiant DL360 Gen10 |
| Component for | Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2933 MHz |
| Memory data transfer rate | 2933 MT/s |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 3 |
Data sheet
Specific References
Reference: W128866777
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 647909-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W126265719
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 416474-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: SNP20D6FC_16G, 0SNP20D6FC_16G-RFB, 99103913
Brand: Dell
Reference: 829591
Brand: Lenovo
Reference: 01KR355, 4ZC7A08709, 4ZC7A08709-RFB, 5YZ55AA, 8WKDY, HMA84GR7CJR
Brand: CoreParts
Reference: A0R56A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle