DELL PR5D1-RFB, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 2133 MHz, 288-pin DIMM
| Internal memory | 32 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Component for | PC/server |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| ECC | Yes |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS latency | 15 |
| Memory clock speed | 2133 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Backlight | No |
Data sheet
Specific References
Reference: 0B47378, KTL-TC316E_8G
Brand: CoreParts
Brand: Samsung
Reference: W129021761
Brand: Corsair
Brand: Hewlett Packard Enterprise
DELL PR5D1-RFB, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 2133 MHz, 288-pin DIMM
check_circle
check_circle