| CAS latency | 11 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 4 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Memory voltage | 1.5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 0SNP75X1VC_32G-RFB, 99112024
Brand: DELL
Reference: 672631-B21, 684031-001, 606918
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: KTM-SX310QLV_32G, 90Y3101, 90Y3103
Brand: CoreParts
Reference: RP001227430
Brand: CoreParts
Reference: W127009501
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: KTD-PE426D8_16G, 815098-B21, 7X77A01302, 01DE973, 815098-B21-RFB
Brand: CoreParts
Reference: KTD-DM8400AE_2G
Brand: CoreParts
Reference: 0SNPM04W6C_16GNP-RFB
Brand: Dell
Brand: HP
check_circle
check_circle