| Internal memory | 16 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Component for | PC/server |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| ECC | Yes |
| Buffered memory type | Clocked unregistered (unbuffered) |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
Data sheet
Specific References
Reference: 647897-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W125834373
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Samsung
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 1069090
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: KTL-TSD10K2_8G, 43R1773 _2PCS_, 45J6193 _2PCS_, OEM FRU 43R1710
Brand: CoreParts
Reference: 99108915
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99001554
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: S
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Lenovo 4X77A99751, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MHz, 288-pin DIMM
check_circle
check_circle