HP 32GB DDR4 2133MHz, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 2133 MHz, 288-pin DIMM, Green
| Internal memory | 32 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2133 MHz |
| Component for | PC/server |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| ECC | Yes |
| CAS latency | 15 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Product color | Green |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
Data sheet
Specific References
Reference: 713985-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99112279, 844109
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: ADATA
Reference: W129043627
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
HP 32GB DDR4 2133MHz, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 2133 MHz, 288-pin DIMM, Green
check_circle
check_circle