CoreParts MMLE-DDR4-0002-32GB, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 2666 MHz, Green
| Internal memory | 32 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Component for | Laptop |
| ECC | No |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Country of origin | China |
| Product color | Green |
| Compatible products | Lenovo/IBM ThinkPad T T590 (20N4,20N5) |
| Width | 5.51" (140 mm) |
| Depth | 3.15" (80 mm) |
| Height | 1.18" (30 mm) |
| Weight | 0.353 oz (10 g) |
| Package width | 5.51" (140 mm) |
| Package depth | 3.15" (80 mm) |
| Package height | 1.18" (30 mm) |
| Package weight | 0.353 oz (10 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: 4X70Z90844, 4X71D09532, 5M30Z71633, 4X71D09532, 5M30V06795, 5M30
Brand: CoreParts
Reference: KF548S38IB-16, KCP548SS8-16, KVR48S40BS8-16, 340K1AA, 4M9Y5AA, A
Brand: CoreParts
Reference: AD4S240038G17-B, KCP424SS8_8, S26391-F612-L800
Brand: CoreParts
Brand: CoreParts
Reference: KF432S20IB_8
Brand: CoreParts
Reference: HYXPX, MKYF9, WF5TP
Brand: CoreParts
Reference: 862397-855
Brand: CoreParts
Reference: 820570-005
Brand: CoreParts
Reference: KTA-MB800_2G, MA347G_A, MB412G_B
Brand: CoreParts
Reference: KVR16LS11_8, KF316LS9IB_8, KVR16S11_8, KVR16S11_8BK
Brand: CoreParts
Reference: KVR16LS11_4, KVR16S11S8_4
Brand: CoreParts
Reference: 3TK84AA, KTH9600B_2G, L24981-001, AA075845, 937438-850, CT16G4SF
Brand: CoreParts
Reference: FRU5M30V06804
Brand: Lenovo
Reference: FRU03T6808
Brand: CoreParts
Reference: 4VN06AA, 4VN06AA#AC3
Brand: CoreParts
CoreParts MMLE-DDR4-0002-32GB, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 2666 MHz, Green
check_circle
check_circle