| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 146 GB |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 15000 RPM |
| Interface | SAS |
| Compatible products | HP StorageWorks 2000fc |
| Data transfer rate | 3 Gbit/s |
| Internal | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: ST3500514NS
Brand: Seagate
Reference: 99113229
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 652564-B21, 606636
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle