| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 146 GB |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 15000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Compatible products | HP StorageWorks 2000fc |
| Data transfer rate | 3 Gbit/s |
| Internal | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 649401-001-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W128830314
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99106385
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 818367-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: J9F49A, 672090
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 658079-B21, 872489-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle